Optické kabely

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
10 produktů
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Kód:6870250060

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60

5,75 Kč
Ihned k odeslání

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix
Kód:6870222259

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix

61,8 Kč
Ihned k odeslání

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel
Kód:68SXKO24

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel

27,0 Kč
Vyprodáno

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125
Kód:0907-025

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125

52,7 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI
Kód:70222156

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI

43,1 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os
Kód:70222199

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os

474 Kč
Na objednávku

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3
Kód:70221153

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3

47,4 Kč
Ihned k odeslání

1

Kabel CYKY-J 3x2,5 /3Cx2,5/

26,0 KčKabel CYKY-J 3x2,5 /3Cx2,5/
Kabel pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách (Např: v zemi, v betonu, do vkladacích lišt).
2

Kabel CYKY-J 3x1,5

16,0 KčKabel CYKY-J 3x1,5
Kabel pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách (např: v zemi, v betonu, do vkladacích lišt).
3

NKT Kabel CYKY-O 3x1,5

15,9 KčKabel CYKY-O 3x1,5
Kabel pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách (např. v zemi, v betonu).  
4

Kabel CYKY-J 5x2,5

48,3 KčKabel CYKY-J 5x2,5

Kabel CYKY-J 5x2,5 Kabel pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách (Např: V zemi, v betonu, do vkladacích lišt). Technické parametry...

5

kabel CGSG 5x2,5

60,6 Kčkabel CGSG 5x2,5

kabel CGSG 5x2,5 Pryžový harmonizovaný kabel pro lehké mechanické namáhání. Vhodné pro lehké dílenské stroje, ruční nářadí, všeobecné užití v dom...

6

vodič CY 4 žlutozelený

15,0 Kčvodič CY 4 žlutozelený

vodič instalační CY 4 zelenožlutý Počet žil: 1 Jmenovitý průřez vodiče: 4 mm2 Barva izolace: zelenožlutý Balení: 100 m Instalace na povrchu nebo ...

7

kabel CYSY 2x1,5

15,2 Kčkabel CYSY 2x1,5

kabel CYSY 2x1,5 Pro nízké a střední mechanické namáhání k pohyblivým přívodům. Flexibilní ohebný kabel určený do suchého prostředí. Technické pa...

8

kabel CYSY 3Cx2,5

37,8 Kčkabel CYSY 3Cx2,5

kabel CYSY 3Cx2,5 Pro nízké a střední mechanické namáhání k pohyblivým přívodům. Flexibilní ohebný kabel určený do suchého prostředí. Technické p...

9

UTP CAT 5E

6,81 KčUTP CAT 5E

AWG: 24|barva pláště: šedá (RAL 7035)|délka: 305 m|izolace vodičů: HDPE|kategorie: 5E|konstrukce kabelu: drát|materiál vnitřního vodiče: měď (Cu)...

Nejprodávanější