Optické kabely

Optické kabely přenáší data pomocí světelných paprsků. Používají se pro připojení k internetu nebo k přenosu dat. Optické kabely umožňují bezdrátový přenos dat na velké vzdálenosti. Signál přenášený optickými vlákny není náchylný na znehodnocení elektromagnetickým rušením.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(1)
(11)
(2)
(9)
(3)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
28 produktů
Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 5m
Kód:KRUG_03540022

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 5m

109 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 5m Typ: OPTICAL Typy připojení : Zástrčka Toslink Zástrčka...

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Kód:6870250060

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60

4,78 Kč
Ihned k odeslání

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix
Kód:6870222259

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix

61,8 Kč
Ihned k odeslání

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel
Kód:68SXKO24

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel

27,0 Kč
Na objednávku

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125
Kód:680907-025

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125

52,7 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI
Kód:70222156

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI

43,1 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os
Kód:70222199

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os

474 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3
Kód:70221153

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3

47,4 Kč
Ihned k odeslání

Kabel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m
Kód:GOOB_03540010

Kabel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m

37,0 Kč
Na objednávku

Kabel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m Pro připojení zařízení s portálem TOSLINK (OPT In a OPT Out ...

Kabel optický Toslink 5m Valueline VLAP25000B50
Kód:VALU_03540014

Kabel optický Toslink 5m Valueline VLAP25000B50

96,8 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK VALUELINE 5m Tento digitální audio kabel s konektory Toslink je vhodný k...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m
Kód:KRUG_03540016

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m

59,2 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m Typ: OPTICAL Typy připojení : Zástrčka Toslink Zástrč...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1m
Kód:KRUG_03540017

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1m

66,9 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1m Typ: OPTICAL Typy připojení: Zástrčka Toslink Zástrčka ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1,5m
Kód:KRUG_03540018

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1,5m

71,3 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1,5m Typ: OPTICAL Typy připojení : Zástrčka Toslink Zástrč...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 10m
Kód:KRUG_03540019

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 10m

170 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 10m Typ: OPTICAL Typy připojení : Zástrčka Toslink Zástrčk...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 2m
Kód:KRUG_03540020

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 2m

72,2 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 2m Typ: OPTICAL Typy připojení : Zástrčka Toslink Zástrčka...

Kabel optický Toslink 2m NEDIS CAGP25000BK20
Kód:NEDI_03540023

Kabel optický Toslink 2m NEDIS CAGP25000BK20

84,6 Kč
Skladem

Kabel optický TOSLINK NEDIS 2m Tento digitální audio kabel s konektory Toslink je vhodný k při...

Kabel optický Toslink 3m NEDIS CAGP25000BK30
Kód:NEDI_03540024

Kabel optický Toslink 3m NEDIS CAGP25000BK30

113 Kč
Skladem

Tento digitální audio kabel s konektory Toslink je vhodný k připojení audiozařízení, jako je ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0318 0,5m
Kód:KRUG_03540028

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0318 0,5m

86,3 Kč
Skladem

Kabel z obou stran zakončený zástrčkami Toslink slouží k přenosu digitálního audio signálu a ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0319 1m
Kód:KRUG_03540029

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0319 1m

92,1 Kč
Skladem

Kabel z obou stran zakončený zástrčkami Toslink slouží k přenosu digitálního audio signálu a ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0320 1,5m
Kód:KRUG_03540030

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0320 1,5m

102 Kč
Skladem

Kabel z obou stran zakončený zástrčkami Toslink slouží k přenosu digitálního audio signálu a ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0322 3m
Kód:KRUG_03540031

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0322 3m

121 Kč
Skladem

Kabel z obou stran zakončený zástrčkami Toslink slouží k přenosu digitálního audio signálu a ...

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0321 2m
Kód:KRUG_03540032

Kabel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0321 2m

102 Kč
Skladem

Kabel z obou stran zakončený zástrčkami Toslink slouží k přenosu digitálního audio signálu a ...

Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 1m
Kód:SL_SSA2101

Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 1m

169 Kč194 Kč
Skladem

digitální audio kabel pro připojení přehrávače DVD či Blu-ray nebo set-top boxu k přijímači nebo ...

-13 %
Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 2m
Kód:SL_SSA2102

Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 2m

154 Kč
Ihned k odeslání

digitální audio kabel pro připojení přehrávače DVD či Blu-ray nebo set-top boxu k přijímači nebo ...

Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 3m
Kód:SL_SSA2103

Solight optický kabel, Toslink - Toslink, blistr, 3m

199 Kč229 Kč
Skladem

digitální audio kabel pro připojení přehrávače DVD či Blu-ray nebo set-top boxu k přijímači nebo ...

-13 %
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies