Solarix

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva:Výrobce
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
25 produktů
SXKJ-6-UTP-BK-SA keystone Solarix RJ45
Kód:68SXKJ-6-UTP-BK-SA

SXKJ-6-UTP-BK-SA keystone Solarix RJ45

73,3 Kč80,8 Kč
Ihned k odeslání

-9 %
IES KABEL SOLARIX SXKD-6A-STD-LSOH
Kód:075422

IES KABEL SOLARIX SXKD-6A-STD-LSOH

13,4 Kč
Ihned k odeslání

zás.SOLARIX Cat6 SX9-2-6-STP-WH
Kód:6823100094

zás.SOLARIX Cat6 SX9-2-6-STP-WH

279 Kč310 Kč
Skladem

-10 %
zás.SOLARIX Cat6 SX9-1-6-STP-WH
Kód:6823100098

zás.SOLARIX Cat6 SX9-1-6-STP-WH

56,6 Kč62,9 Kč
Ihned k odeslání

-10 %
ISDN panel Solarix 25xRJ45 černý SX25-ISDN-BK
Kód:6824024725

ISDN panel Solarix 25xRJ45 černý SX25-ISDN-BK

1 097 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
kabel DROP Solarix 12-OS-LSOH
Kód:68SXKD

kabel DROP Solarix 12-OS-LSOH

15,3 Kč
Na objednávku

SXKJ-6-UTP-BK-NA keystone Solarix RJ45
Kód:IN_25286813

SXKJ-6-UTP-BK-NA keystone Solarix RJ45 pro kleště

73,1 Kč
Ihned k odeslání

kabel SOLARIX SXKO-CLT-8-OS-LSOH
Kód:6870291085

kabel SOLARIX SXKO-DROP-8-OS-LSOH

14,1 Kč
Ihned k odeslání

SXKJ-5E-UTP-BK-NA keystone Solarix RJ45 pro kleště
Kód:IN_25286713

SXKJ-5E-UTP-BK-NA keystone Solarix RJ45 pro kleště

45,1 Kč
Ihned k odeslání

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Kód:6870250060

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60

4,91 Kč
Na objednávku

SXPI-LC-UPS-OM2-1,5m-12PCK  Pigtail 50/150 MM OM2 1,5m balení 12ks
Kód:6870221195

SXPI-LC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/150 MM OM2 1,5m balení 12ks

522 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
SXPI-SC-UPS-OM2-1,5m-12PCK  Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m balení 12ks
Kód:6870222195

SXPI-SC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m balení 12ks

538 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix
Kód:6870222259

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m solarix

61,8 Kč
Ihned k odeslání

SXKO-MICRO-24-OS-HDPE zafukovací kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE černý
Kód:6870299248

SXKO-MICRO-24-OS-HDPE zafukovací kabel Solarix 24vl 9/125 HDPE černý

23,6 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel
Kód:68SXKO24

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kabel

28,8 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
Kód:6870250045

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45

4,78 Kč
Skladem

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125
Kód:680907-025

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125

52,7 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os
Kód:70222199

SOLARIX pigtail scpi-sc-upc-os

507 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3
Kód:70221153

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3

47,4 Kč
Ihned k odeslání

SOLARIX modul 45x45 pro 2x KEYSTONE NOSNÁ MASKA
Kód:23100204

SOLARIX modul 45x45 pro 2x KEYSTONE NOSNÁ MASKA

29,2 Kč
Ihned k odeslání

Výprodej
ISDN panel Solarix 50xRJ45 černý SX50-ISDN-BK
Kód:6824024750

ISDN panel Solarix 50xRJ45 černý SX50-ISDN-BK

1 507 Kč
Skladem

1

oprav.set vidlice plochá 1-4ZN-11 černá

41,7 KčVidlice plochá 230V ZN-11 opravárenský set černá

Vidlice plochá 230V ZN-11 opravárenský set černá Popis zboží: - vidlice plochá pro zakončení prodlužovacích přívodů, bez ochraného kolíku (2-...

2

vidlice REV bílá přímá

33,1 KčVidlice 230V (P0034) bílá přímá

Vidlice 230V (P0034) bílá přímá Popis zboží: - vidlice pro pohyblivý přívod, přímá, bílá Technické parametry: Proud: 16A Napětí: 230V B...

3

vidlice WT16U/G průchozí

78,7 KčVidlice 230V WT16U-G úhlová průchozí TYMPOL

Vidlice 230V WT16U-G úhlová průchozí TYMPOL Popis zboží: - vidlice průchozí pro pohyblivý přívod Technické parametry: Proud: 16A Napětí:...

4

Vidlice 230W EMP100SWL s podsvíceným vypínačem SOM-0795H

148 KčVidlice 230W EMP100SWL s podsvíceným vypínačem

Vidlice 230W EMP100SWL s podsvíceným vypínačem Popis zboží: - pro pohyblivé přívody s podsvíceným vypínačem Technické parametry: Proud: 1...

5

Vidlice gumová 230V/16A (1671012) FK Technics

46,6 KčVidlice 230V/16A gumová IP44 - 1671012 (FK Technics)

Vidlice 230V/16A gumová IP44 - 1671012 (FK Technics) Popis zboží: - pro zakončení venkovních prodlužovacích přívodů (IP44) Technické param...

6

vidlice gumová HOME LINE STANDARD 1419190

124 KčVidlice 230V gumová EROCOMM

Vidlice 230V gumová EROCOMM Popis zboží: - mechanická pružnost a stálost - vyrobeno z masivní pryže - dlouhá životnost i v mezních provozní...

7

Vidlice 230V gumová Legrand

79,5 KčVidlice 230V gumová Legrand

barva: černá|dálkový ovladač: ne|dětské clonky: ne|dosah signálu: neuvádí se|easy learning: ne|krytí: IP44|materiál: guma|max. zátěž: neuvádí se|...

9

Vidlice 230V ABB 5536-2159 úhlová hnědá 5536-2159 H1

37,6 KčVidlice 230V ABB 5536-2159 úhlová hnědá 5536-2159 H1
S možností natočení vnitřní vložky o 4x 90°. 16 A, 250 V AC
Novinky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies